Pasty i żele do mycia rąk

Dreumex Classic 600 ml
Dreumex Classic 2,8 l z dozownikiem
Dreumex Classic 4,5 l/ Classic 5 l
Dreumex Classic 15 l
Dreumex Classic 30 l
Dreumex Classic 60 l

Classic jest żelem do mycia rąk zawierającym mikrogranulki, przeznaczonym do usuwania średnich zabrudzeń, takich jak olej, tłuszcze, smar, bitum i guma. Szczególnie nadaje się do użycia w serwisach, warsztatach i w przemyśle metalowym.

Dreumex Wash&Care 1 l
Dreumex Wash&Care 3 l

Bezrozpuszczalnikowy środek do mycia rak produkowany z wysokiej jakości składników. Z łatwością usuwa ciężkie zabrudzenia przemysłowe jednocześnie pielęgnując skórę i pozostawia ja gładką. Nie wymaga stosowania kremów.

Dreumex Special EX 500 g z pompką
Dreumex Special EX 2,7 kg z dozownikiem
Dreumex Special 550 g
Dreumex Special 2,8 kg z dozownikiem
Dreumex Special 2,8 kg one2Clean/ 4,2 kg (puszka)/ Special 5 kg (wiaderko)

Pasta nie zawiera rozpuszczalników i może byc używana do usuwania średnich i ciężkich zabrudzeń, takich jak substancje smarne, olej napędowy, płyn hamulcowy, cement czy rdza. Szczególnie zalecana do użytku w branży samochodowej, budowlanej i w przemyśle metalowym.

Dreumex Plus 600 ml

Silny cytrusowy żel do czyszczenia rąk. Idealny do usuwania ciężkich zabrudzeń, takich jak smoła, farba, klej czy lakier. Szczególnie nadaje się do użycia w serwisach, warsztatach, w branży drukarskiej, malarskiej oraz dekoracyjnej.

Dreumex Expert 1 l
Dreumex Expert 3 l
Dreumex Plus 15 l

Wysokiej jakości specjalistyczna pasta do mycia rąk z mikrogranulkami do usuwania trudno zmywalnych zabrudzeń takich jak farby, tusze, spoiwo, lakiery i uszczelniacze. Opracowana na bazie estrów doskonale usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia powstajace w warsztatach